Prawnik Katowice - kancelaria radców prawnych Antelegem - Katowice
Premia Łacińska - "Omnes ante legem aequi sunt et sine ulla distinctione ius habent aequum praesidium legis habere" - tzn. Wszyscy są równie wobec prawa i mają prawo, bez jakiejkolwiek różnicy, do jednakowej ochrony prawnej.

Egzekucja należności (wezwania do zapłaty, pozwy o zapłatę, reprezentacja przed sądem, pomoc na etapie postępowania egzekucyjnego)


Jednym z najczęstszych problemów przedsiębiorców jest brak regulowania należności przez kontrahentów. Niejednokrotnie jest to przyczyna bardzo poważnych zapaści w firmie, utraty płynności finansowej lub nawet upadłości. Ważne jest aby stale monitorować nieuregulowane faktury czy rachunki i reagować w możliwie najszybszym czasie. Ze względu na bardzo restrykcyjne przepisy, ich zawiłość oraz charakter chroniący dłużnika dobrze jest w tym zakresie skorzystać z pomocy profesjonalisty. Oferujemy dochodzenie należności od etapu przedsądowego, sądowego, egzekucyjnego oraz również upadłościowego dłużnika. Reprezentujemy wierzycieli w postępowaniach sądowych we wszystkich instancjach, postępowaniach egzekucyjnych, w sprawach o wyjawienie majątku, upadłościowych itd. Skuteczne odzyskiwanie należności wymaga fachowej wiedzy, dobrej współpracy pełnomocnika z komornikiem oraz szybkiego działania. My mamy to wszystko. Z nami odzyskasz swoje należności.

DANE KONTAKTOWE

Adres firmy:

ul. Ligonia 30/3 (I piętro)
40-036 Katowice

Błażej Nowak Radca prawny
tel. 727-510-742
e-mail: kancelaria@antelegem.pl