Prawnik Katowice - kancelaria radców prawnych Antelegem - Katowice
Premia Łacińska - "Omnes ante legem aequi sunt et sine ulla distinctione ius habent aequum praesidium legis habere" - tzn. Wszyscy są równie wobec prawa i mają prawo, bez jakiejkolwiek różnicy, do jednakowej ochrony prawnej.

Sporządzanie umów, regulaminów, aktów wewnętrznych spółek


Bycie przedsiębiorcą wcale nie jest proste, a ilość papierkowej roboty i zawiłości prawa może przytłaczać. W tym miejscu wkraczamy my. Radca prawny nie tylko występuje przed sądem. My także radzimy, a nawet sporządzamy projekty potrzebnych dokumentów, byś Ty mógł zająć się tym, na czym się znasz i nie przejmował się więcej prawniczymi zawiłościami.

Znalazłeś kontrahenta? Świetnie, ale warto pomyśleć, by zawrzeć umowę w formie pisemnej, by wszelkie prawa i obowiązki były jasno określone. Warto też wiedzieć, że niektóre umowy wymagają szczególnej formy (np. pisemnej, notarialnej), by w ogóle można było mówić o ich ważności. Wbrew pozorom brak umowy w formie pisemnej nie jest jednoznaczne z tym, że umowy nie ma. W zależności od Twoich potrzeb, sporządzimy projekt po konsultacji z Tobą, uprzedzimy o skutkach niekorzystnych zmian i zadbamy o Twoje interesy.

Pamiętaj, że mówiąc o umowach, mamy na myśli także umowy z pracownikami, umowy dotyczące nieruchomości, a także wszelkie inne zawierane przez Twoją firmę.

DANE KONTAKTOWE

Adres firmy:

ul. Ligonia 30/3 (I piętro)
40-036 Katowice

Błażej Nowak Radca prawny
tel. 727-510-742
e-mail: kancelaria@antelegem.pl