Prawnik Katowice - kancelaria radców prawnych Antelegem - Katowice
Premia Łacińska - "Omnes ante legem aequi sunt et sine ulla distinctione ius habent aequum praesidium legis habere" - tzn. Wszyscy są równie wobec prawa i mają prawo, bez jakiejkolwiek różnicy, do jednakowej ochrony prawnej.

Sporządzenie pism oraz pism w postępowaniach sądowych


Niejednokrotnie zdarza się, że musimy sporządzić pismo w sprawie mającej charakter prawny. Może to być wezwanie do zapłaty, pismo do urzędu, pismo o załatwienie innej sprawy np. sąsiedzkiej. Jeśli nie wiesz jak je sformułować lub masz problemy ze sporządzeniem tego rodzaju pism skontaktuj się z nami. Sporządzimy dla Ciebie odpowiednie pismo i poinformujemy o przysługujących Ci prawach i obowiązkach związanych z treścią pisma.

Niekiedy życie sprawa, że musimy skierować swoja sprawę nad drogę postępowania sądowego lub stajemy się uczestnikiem takiego postępowania np. jako pozwany, strona, uczestnik itd. Jesteś uczestnikiem postępowania przed sądem lub chcesz skierować sprawę do Sądu i potrzebujesz pomocy w sporządzeniu pisma? Możemy sporządzić dla Ciebie pismo zarówno wszczynające postępowanie takiej jak pozew czy wniosek, jak również pismo w toku postępowania w taki sposób, aby pomoc Ci uzyskać korzystne dla Ciebie rozstrzygnięcie sprawy. Jednocześnie poinformujemy Cię o Twoich prawach i obowiązkach oraz o dalszym przebiegu postępowania i koniecznych do wykonania czynności w postępowaniu.

DANE KONTAKTOWE

Adres firmy:

ul. Ligonia 30/3 (I piętro)
40-036 Katowice

Błażej Nowak Radca prawny
tel. 727-510-742
e-mail: kancelaria@antelegem.pl